Z myślą o dzieciach autystycznych. To był I Niebieski Charytatywny Maraton Zumby [FOTO]

0
587

To był I Niebieski Charytatywny Maraton Zumby. Organizatorem wydarzenia byli rodzice ze Stowarzyszenia „Autyzm i My”, gdyż jest to projekt rodzicielski, realizowany przy wsparciu członków organizacji. – To nasz debiut i mamy nadzieję, że będzie to impreza cykliczna. Na razie jesteśmy zachwyceni ilością osób i wsparciem sponsorów. Wszyscy okazali nam pomoc i życzliwość Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy również włączą się w przygotowanie i realizację przedsięwzięcia, a osób, które na zumbę przyjdą, będzie jeszcze więcej – powiedziała jedna z organizatorek wydarzenia, Martyna Rombel.
I Niebieski Maraton Zumby miał charakter charytatywny, z myślą o dzieciach autystycznych. – Zebrane podczas maratonu środki zostaną przeznaczone na rehabilitację naszych dzieci, szkolenia dla rodziców i kadry pedagogicznej oraz oczywiście na turnus rehabilitacyjny dla podopiecznych – stowarzyszenia – dodała Martyna Rombel.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here