Mural na ścianie kolskiego MDK-u? Jest jeszcze czas, by złożyć własny projekt

0
207
Do końca tygodnia istnieje możliwość zgłoszenia swojego projektu muralu na południową ścianę budynku Miejskiego Domu Kultury w Kole, czyli tę od strony ulicy Słowackiego. Konkurs ogłoszony przez kolską placówkę ma na celu wyłonienie najoryginalniejszej i najciekawszej kompozycji, która najlepiej wpisze się w bryłę budynku i przestrzeń ją otaczającą. Zgodnie z regulaminem konkursu, projekt może przedstawiać ludzi żyjących w symbiozie z naturą lub zajmujących się sztuką. Organizator dopuszcza jednak również inne koncepcje artystyczne.
Jest jeszcze szansa, by złożyć własną propozycję. Projekty można bowiem składać, wraz z kartą zgłoszeniową, do piątku, 15 września br. Zgłoszenia można dostarczyć pocztą elektroniczną lub tradycyjną.
W przyszłym tygodniu jury powołane przez organizatora dokona oceny nadesłanych prac i przyzna nagrody.
Informacje o konkursie oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w Kole: http://www.mdk.kolo.pl/news,32,konkurs-na-projekt-muralu

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here