Można bezpiecznie oddać książki. Kolska biblioteka ma wrzutnię

0
53

Wrzutnia stanęła przed drzwiami filii dla dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole. To pomocne, szczególnie w czasie epidemii urządzenie, zostało zakupione dzięki dotacji kolskiego samorządu.

Urządzenie stoi w holu dworca kolejowego jest dostępne w czasie otwarcia obiektu, czyli także w godzinach wieczornych, w weekendy i święta. Jest zatem okazja, by wypożyczone w bibliotece głównej, filii dla dzieci i pozostałych filiach książnicy oddać w dogodnych godzinach. Takie rozwiązani na pewno docenią nie tylko osoby uczące się i pracujące poza Kołem, ale także ci, którzy od dłuższego czasu zwlekają ze zwróceniem dawno wypożyczonych lektur.

Książki będą codziennie wybierane i zdejmowane z konta czytelnika. Kto nie planuje wypożyczenia kolejnej pozycji czytelniczej, może nie przekraczać progu biblioteki i poprzestać na wrzuceniu książki do trezora powiedziała dyrektor PiMBP w Kole Aleksandra Kowalska.

źródło: PiMBP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here