Morsowanie na stadionie i inne atrakcje! 26. Finał WOŚP tuż-tuż!

0
301

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia. Ale oprócz głównego koncertu wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele imprez dodatkowych. Niektóre z nich odbędą się już w sobotę, 13 stycznia. Organizatorzy serdecznie zapraszają!

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia, po raz 26. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Z tej okazji w Kole i gminach powiatu kolskiego odbędą się koncerty z aukcjami. Ale finał to nie tylko one. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele imprez, które zaplanowane zostały także na sobotę, 13 stycznia.

Tego dnia, od 9.00, w hali kolskiego MOSiR-u, odbędzie się III Halowy Turniej w Piłkę Nożną o Puchar WOŚP im. Piotra Gołdyna. W jego przerwie obejrzeć będzie można pokaz sztuki walki taekwon-do. Od 17.00 natomiast, także w hali MOSiR-u, rozegrany zostanie Turniej Strettballa.

W niedzielę, od 11.00, zaplanowanych zostało kilka sportowych wydarzeń. Najpierw – także w hali MOSiR-u, odbędą się rozgrywki Kolskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W tym samym czasie Stowarzyszenie „Kolanie” zapraszać będzie na ściankę wspinaczkową. W południe natomiast amatorzy biegania, na stadionie MOSiR-u, za sprawą Koło Biega i Malinowej Mamby, będą mogli wziąć udział w happeningu „Policz się z cukrzycą”, a członkowie drużyny ratowniczej PCK w Kole zaprezentują pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Sporą gratką, również dla widzów, będzie zapewne WOŚP-owe morsowanie w nietypowych dla Morsów Koło warunkach. Jak to miłośnicy chłodnych kąpieli zrobią na płycie stadionu miejskiego i kto będzie im w tym pomagał? Przekonamy się o 13.00. Potem będzie okazja, by rozgrzać się przy ognisku, a o 17.00, na parkingu przy ulicy Prusa, stadnina koni w Czołowie zaprasza na konne przejażdżki.

Koncerty związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy odbędą się także na terenie samorządów całego powiatu.

Tymczasem Sztab WOŚP Koło nadal zbiera gadżety na aukcję. Poniżej zdjęcia przedmiotów przeznaczonych na niedzielną licytację.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here