Młodzi brdowianie trzeci raz z rzędu na drugim miejscu

0
130

Młodzi brdowianie uczestniczyli w zawodach sportowych „Dzień Sportu w Wielkopolsce Wschodniej”, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Boguszycach. Drużyna Zespołu Szkół w Brdowie, licząca 12 osób, w składzie: Weronika Pokrywczyńska, Eliza Sompolska, Karolina Strybel, Julia Ćwiklińska, Martyna Dorabiała, Aneta Nowak, Oskar Junkiert, Filip Junkiert, Bartłomiej Junkiert, Aleksander Pietrzak, Krystian Gołębieski oraz Maciej Swędera, po zaciętej rywalizacji o miejsce pierwsze, trzeci rok z rzędu wywalczyła 2. miejsce i bon na zakup sprzętu sportowego.

W zawodach wzięło udział 10 drużyn z 6 gmin tworzących Stowarzyszenie Wielkopolska Wschodnia. Brdowską drużynę, która ćwiczyła poza lekcjami, przygotował Bartosz Mikołajczyk. Brdowianom kibicował dyrektor szkoły, Dariusz Racinowski.

źródło i zdjęcia: ZS w Brdowie

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here