Mieszkańcy Grodnej ucieszą się

0
174
na-OM

Mieszkańcy Grodnej ucieszą się. A to za sprawą informacji, że wójt gminy Grzegorzew, Bożena Dominiak, wspólnie ze skarbnikiem, 26 czerwca br., podpisały z wicemarszałkiem województwa wielkopolskiego, Krzysztofem Grabowskim, umowę na dofinansowanie. Środki z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 posłużą do realizacji zadania dotyczącego budowy świetlicy wiejskiej wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Grodna.

Dotacja udzielona w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich – Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” wyniesie 499 495 zł, tj. 63,63 procent ogólnych kosztów inwestycji.

Planowany koszt wybudowania świetlicy w Grodnej wynosi 778 000 zł. Skutecznie złożony wniosek o dofinansowanie i pomoc, jaką w efekcie gmina otrzymała, pozwolą na wykonanie zadania oczekiwanego przez samorząd, a nade wszystko mieszkańców Grodnej.

Na sfinalizowanie przedsięwzięcia samorząd ma 2 lata.

źródło i zdjęcie: Urząd Gminy w Grzegorzewie

Inne wydarzenia z gminy Grzegorzew – czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here