Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole ma 10 lat! [FOTO]

0
359

W towarzystwie wielu zaproszonych gości dyrekcja oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole świętowali 10. rocznicę działalności. Jubileusz stał się okazją do podziękowań, gratulacji i życzeń, a także prezentacji sukcesów oraz osiągnięć sportowych i organizacyjnych.

Koncert Orkiestry Dętej OSP w Kole oraz występ mażoretek wprowadziły zebranych w uroczysty nastrój jubileuszowych obchodów 10-lecia istnienia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Po wprowadzeniu flagi głos zabrał prowadzący spotkanie Radosław Małecki, który z imienia i nazwiska powitał wszystkich przybyłych gości. Wśród zaproszonych znaleźli się przedstawiciele samorządów z całego powiatu kolskiego, szefowie jednostek administracyjnych, reprezentanci stowarzyszeń, organizacji i instytucji współpracujących z MOSiR-em, a także właściciele, prezesi i dyrektorzy podmiotów gospodarczych, które przez minioną dekadę wspierali działalność MOSiR-u. – Witam państwa serdecznie na 10. urodzinach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, jednostki, która w naszym mieście odpowiedzialna jest za ważną gałąź sportu i turystyki. Dziękuję, że jak zawsze możemy na państwa liczyć i że zechcieliście z nami spędzić ten wyjątkowy wieczór. W imieniu całej jednostki pragnę podziękować państwu za to, że 10 lat byliście z nami, za całokształt współpracy, dobre serce, pomocną dłoń, wsparcie finansowe i materialne. Za wszystko serdecznie dziękuję. Dla nas jesteście jak dobry przyjaciel, na którego zawsze możemy liczyć – powiedział dyrektor Jarosław Kawka.

W podziękowaniu za pomoc przy organizacji wszystkich wydarzeń sportowych oraz rekreacyjnych, które miały miejsce w ciągu minionych 10 lat, za okazaną pomoc, życzliwość i zaangażowanie, z rąk dyrektora Kawki, pamiątkowe statuetki otrzymali przyjaciele MOSiR-u. To kilkadziesiąt osób reprezentujących lokalne władze, instytucje, organizacje, stowarzyszenia oraz firmy, przedsiębiorstwa i media. Specjalne podziękowania otrzymały dwie poprzednie szefowe, Marta Kotleszka i Małgorzata Łukasik oraz kadra ośrodka. W zamian dyrektor MOSiR-u oraz pracownicy usłyszeli wiele ciepłych słów gratulacji i życzeń dalszych sukcesów.

Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć pokazów sportowych. Przed zebraną publicznością swoje umiejętności zaprezentowali członkowie Klubu Sportowego „Siatkarz” Koło, Klubu „Olimpia” Koło, Klubu Sportowego „Maratończyk” Koło, Wozniak Tennis Academy oraz Kolskiego Klubu Sportów Walki.

Na koniec zebrani obejrzeli film prezentujący działalność MOSiR-u w ciągu minionych 10 lat, a zwieńczeniem uroczystości była degustacja urodzinowego tortu.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here