Miasteczko ruchu drogowego od firmy Geberit będzie służyć dzieciom

0
368
Miasteczko ruchu drogowego od firmy Geberit będzie służyć dzieciom
Miasteczko ruchu dMiasteczko ruchu drogowego od firmy Geberit będzie służyć dzieciomrogowego od firmy Geberit będzie służyć dzieciom
Firma Geberit od kilku lat współpracuje z mieszkańcami, organizując różnego rodzaju przedsięwzięcia w zakresie bezpieczeństwa. Tym razem Stowarzyszeniu „Bezpieczny Powiat Kolski” przekazała ufundowany sprzęt w postaci mobilnego miasteczka ruchu drogowego od firmy Geberit. Stowarzyszenie natomiast oddało urządzenia funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Kole, którzy będą organizować zajęcia z dziećmi. Oficjalne wręczenie ufundowanego sprzętu nastąpiło dziś w siedzibie firmy Geberit w Kole.
Ufundowany sprzęt oficjalnie został przekazany prezesowi Stowarzyszenia „Bezpieczny Powiat Kolski” przez Krzysztofa Czeboćko, dyrektora zarządzającego zakładu Geberit Produkcja w Kole. – Jako firma Geberit przekazujemy ten sprzęt Stowarzyszeniu „Bezpieczny Powiat Kolski”. Jest to nasze kolejne przedsięwzięcie w zakresie bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, a nawet pewność, że nasi policjanci umiejętnie go wykorzystają podczas edukacji dzieci. Myślę, że nie jest to ostatnie takie przedsięwzięcie. Mamy kolejne pomysły i będziemy je realizować – powiedział dyrektor zarządzający firmy Geberit, Krzysztof Czeboćko. – Bardzo dziękuję za kolejną już pomoc na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa na naszym terenie. Sprzęt będzie służył najmłodszym, którzy będą kształcić dobre nawyki w ruchu drogowym. Bardzo cieszę się z kontynuacji naszej współpracy – zaznaczył prezes stowarzyszenia, Grzegorz Boła. – Chciałbym serdecznie podziękować za podjętą inicjatywę, za to, że firma Geberit zdecydowała się ufundować to miasteczko. Nasi policjanci, zarówno z Wydziału Prewencji jak i Wydziału Ruchu Drogowego, będą kontynuować szkolenia i zajęcia dydaktyczne z młodzieżą i dziećmi, podczas których sprzęt będzie owocnie wykorzystany. W konsekwencji – mam nadzieję – przełoży się to na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a to z kolei znajdzie odbicie w mniejszej ilości kolizji i wypadków – dodał zastępca komendanta KPP w Kole, mł. insp. Artur Foryński.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here