MDK w Kole już teraz zaprasza na wyjątkowe wakacje!

0
157
MDK-7-1024x757-1-1

Mimo, że atrakcje feeryjne nie uleciały jeszcze z pamięci, Miejski Dom Kultury w Kole przygotowuje się do organizacji letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Obok zajęć artystycznych, twórczych i rozrywkowych uczniowie kolskich szkół zapraszani są do udziału, w cieszących się ogromnym zainteresowaniem półkoloniach „Kwitnące wakacje” oraz wyjazdowego obozu artystyczno-sportowego w Górach Świętokrzyskich.

Oferta powinna satysfakcjonować dzieci i młodzież, lubiących spędzać czas twórczo i aktywnie. Program wakacyjny jest tak skonstruowany, aby rozwijać pasje, zabawiać, uczyć poznawać nasz kraj i kształtować kondycję fizyczną. Półkolonie „Kwitnące wakacje”, to szereg wycieczek do miejsc rozrywki oraz spotkań warsztatowych w MDK-u. Na obozie w Górach Świętokrzyskich, wyspecjalizowani instruktorzy będą wprowadzać w świat gimnastyki akrobatycznej, tańca, wokalu turystyki oraz dobrej zabawy. Lubiący wodę będą doskonalić technikę pływania i korzystać z zajęć na krytym basenie. Dla miłośników turystyki i pięknych krajobrazów zaplanowano spacery i wycieczki do ciekawych miejsc. Ponadto, zarówno w planowanych zajęciach stacjonarnych jak i wyjazdowych przewidziane są zabawy ruchowe, warsztaty i imprezy integracyjne. Każdy chętny znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy zachęcają do zapisów, bo liczba miejsc jest ograniczona i jak co roku, listy chętnych szybko się zapełniają. Na obóz zapisy odbywają się do 15 marca 2020 r. O pozostałych atrakcjach i terminach MDK poinformuje za pośrednictwem strony internetowej i na plakatach rozwieszanych na słupach ogłoszeniowych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.mdk.kolo.pl.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here