MDK w Kole informuje. Od 12 lutego ruszają seanse w Kinie „Nad Wartą”

0
96

Miejski Dom Kultury w Kole poinformował o wznowieniu projekcji kinowych. Luzowanie obostrzeń, jakie ogłosił rząd, pozwala placówce od 12 lutego zaprosić na seanse. Oczywiście w reżimie sanitarnym.

Korzystających z kina i sali widowiskowej obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Wchodzący do Kina „Nad Wartą” zobowiązani są do dezynfekcji rąk. Miejsce do dezynfekcji znajduje się przy wejściu wewnątrz budynku. Stojąc w kolejce, bezwzględnie należy przestrzegać zachowania bezpiecznej odległości, dostosowując się do oznaczeń na podłodze. Jeśli takowych oznaczeń nie ma, należy zachować dystans 2 metrów od kolejnych osób. W toaletach mogą przebywać maksymalnie 2 osoby jednocześnie. Liczba miejsc w kinie została ograniczona do maksymalnie 127 osób na seans (50% wszystkich miejsc na sali). Miejsca należy rezerwować naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Zasada nie dotyczy widzów z dzieckiem poniżej 13. roku życia, opiekunów osób niepełnosprawnych oraz osób wspólnie zamieszkujących jedno gospodarstwo domowe. Maseczki ochronne, rękawiczki, ręczniki papierowe i chusteczki higieniczne należy wrzucać tylko do specjalnie oznakowanych pojemników. Konsumpcja na sali widowiskowo-kinowej jest niedopuszczona aż do odwołania.

Szczegółowy repertuar zostanie podany niebawem.

źródło: MDK w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here