Marek Tomicki ponownie w gronie wyróżnionych wielkopolskich nauczycieli

0
366

Wczorajsza sesja Rady Powiatu Kolskiego, wieńcząca tę kadencję samorządową, obfitowała w wiele miłych akcentów. Jednym z nich była informacja o tym, że przewodniczący organu stanowiącego, Marek Tomicki, na co dzień nauczyciel i dyrektor Zespołu Szkół w Bogusławicach, w gminie Babiak, po raz drugi znalazł się w gronie 15 wyróżnionych pedagogów wielkopolskich. O fakcie tym poinformował wicestarosta, Marek Banaszewski. – Była to trzecia edycja konkursu, który ma na celu wybranie najlepszych nauczycieli Wielkopolski, zorganizowanego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego, a gala z okazji ogłoszenia wyników odbyła się w Poznaniu. I miło mi poinformować, że jako pierwszy na scenę wywołany został nasz przewodniczący, bowiem znalazł się w gronie 15 nauczycieli wyróżnionych w konkursie. Muszę też dodać, że to nie po raz pierwszy Marek Tomicki znalazł się w tej zaszczytnej grupie. Tegoroczny sukces jest powtórzeniem tego z II edycji – powiedział Marek Banaszewski.

To takie samo wyróżnienie, jak to z roku ubiegłego. Bardzo się z niego cieszę, bowiem powtórzyć sukces jest trudniej niż sięgnąć po niego po raz pierwszy. Znalazłem się w gronie piętnastu najlepszych, ale tak po cichu marzyłem o tym, by wejść na podium. Niestety, nie udało mi się, jednak z drugiej strony ci, którzy na podium wchodzą, nie mogą już w konkursie uczestniczyć, a ja nadal mam taką możliwość. Być może koleżanki i koledzy z rady pedagogicznej położą jeszcze raz na stół wniosek w urzędzie… – powiedział z uśmiechem Marek Tomicki, dziękując wszystkim obecnym za gratulacje.

Artykuł powiązany: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bogusławicach, Marek Tomicki, wyróżniony

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here