Mają nadzieję na lepszy rok i planują gitarowy festiwal

0
65

Kontynuując rozpoczęty nowy projekt Manufaktura Piosenki Harcerskiej Wartaki zaprasza na 2. Harcerski Festiwal Piosenki „Bez gitary ani rusz”, który zaplanowany został na 20 marca 2021 roku. Członkowie Wartaków mają nadzieję, że nasze życie wróci do normalności i będą mogli przeprowadzić festiwal, ale biorąc jednak pod uwagę sytuację epidemiologiczną w kraju, zastrzegają sobie prawo do odwołania, zmiany terminu wydarzenia lub zmiany jego formuły ze standardowej na online. Decyzja o zmianie, wraz z warunkami trybu online, zostanie opublikowana niezwłocznie po zmianie decyzji o formie przeprowadzenia festiwalu.

Festiwal zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych: zuchy i harcerze do lat 10, harcerze od 11. do 14. roku życia oraz harcerze starsi i wędrownicy od 15 lat do 21. roku życia.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępna jest na naszej stronie internetowej:

www.wartaki.pl/2.-festiwal–bez-gitary-ani-rusz-.html

Czytaj także „Bez gitary ani rusz”, w 2020 roku: „Bez gitary ani rusz” po raz pierwszy!

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here