LOK powitał tegoroczne wakacje [FOTO]

1
161
LOK powitał tegoroczne wakacje [
Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka” w Kole, 1 lipca, konkursem strzeleckim z pneumatyka do tarczy zainaugurował zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach tegorocznych wakacji. Właśnie tak LOK powitał tegoroczne wakacje.
W sobotnie przedpołudnie do Klubu LOK przy ulicy Pułaskiego 8 przybyli wcześniej zgłoszeni młodzi strzelcy. Po zapoznaniu się z instruktażem zawodów udzielonym przez kierownika klubu każdy z zawodników oddał po 10 strzałów punktowanych do tarczy oddalonej od stanowiska strzeleckiego o 10 metrów.
W kategorii dziewcząt uczestniczyła jedynie 13-letnia Kinga Tyburek, która uzyskała 35 pkt. W kategorii chłopców zwyciężył 18-letni Igor Bachmar z 54 punktami, przed 12-letnim Jakubem Kaszubą (52 punkty). Trzecie miejsce wystrzelał Patryk Kaszuba (37 pkt.), natomiast 4. miejsce, z 22 punktami, zajął Emanuel Szadkowski.
Swoje oko sprawdziły również panie. Najlepsza okazała się Anna Woźnicka (32 pkt.) przed Małgorzatą Kaszubą (27 pkt.) i Aliną Szadkowską (25 punktów). Czwarte miejsce, z 18 punktami, zajęła Magdalena Topp, a piąte – z 16 – Irena Tyburek.
Wśród panów najlepszy był Józef Kaczorowski (30 pkt), a tuż za nim uplasował się Radosław Szymczyk z 25 punktami.
Pogoda dopisała, więc po konkursie strzeleckim rozpalono ognisko i upieczono kiełbaski. Po ogłoszeniu wyników każdy z młodych zawodników obdarowany został tradycyjnie tabliczką czekolady. Imprezę zwieńczyło pamiątkowe zdjęcie.
Już teraz rada klubu LOK „Kolska Starówka” zaprasza dzieci i młodzież na wiele atrakcyjnych zajęć.
źródło i zdjęcia: Ryszard Borysiewicz

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here