LO w Kole nagrodzone podczas gali I edycji Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”

0
155
lo

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wczoraj, tj. 8 października br., odbyła się gala finałowa I edycji Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”, na którą zostały zaproszone najlepsze zespoły uczniowskie ze 170 szkół zakwalifikowanych do I edycji w roku szkolnym 2018/2019. Organizatorem wydarzenia były Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu — realizatorzy Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”.

Liceum Ogólnokształcące w Kole otrzymało nagrodę za zajęcie I miejsca w rozgrywkach Lig Przedmiotowych – Liga Fizyczna. Uczniowie Miłosz Budner, Zuzanna Dul, Bartosz Budka, Hubert Przeor, Mateusz Kobus i Sebastian Okuński, pod opieką Włodzimierza Jachnika, zwyciężyli w swojej kategorii. Ponadto kolskie liceum zajęło II miejsce w Lidze Historycznej, II miejsce w Lidze Matematycznej raz także II miejsce w Lidze Języka Angielskiego.

źródło i zdjęcie: LO w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here