Laureaci udowodnili, że są kreatywni

0
125
DSC01181

Mam pomysł na biznes” to hasło konkursu zorganizowanego przez SKO przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole, PKO Bank Polski oddział 1 w Kole oraz Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole.

Na konkurs wpłynęło 65 prac ze Szkół Podstawowych w Bierzwiennej Długiej, Czaszynie, Dąbiu, SP nr nr 2, 3 i 5 w Kole, Lubońku, SP nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole..

Jury pod przewodnictwem Krzysztofa Sójeckiego przyznało nagrody w trzech kategoriach. W gronie uczniów klas 1-3 szkół podstawowych I miejsce zajął Krzysztof Dziopek ze Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie. Drugie miejsce przypadło Mikołajowi Jachimskiemu, z SP nr 2 w Kole, a trzecie – Mai Drozdowskiej z SP w Dąbiu. Wyróżnienia natomiast powędrowały do Natalii Chwiałkowskiej z SP w Dąbiu i Łucji Jankowskiej z SP nr 2 w Kole.

W grupie uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych najbardziej podobała się praca Małgorzaty Misiury ze Szkoły Podstawowej w Czaszynie. Druga nagroda stała się udziałem Mai Żylińskiej ze SP nr 3 w Kole, a trzecia Leny Jankowskiej ze kolskiej „dwójki”.

Wyróżnienie odebrały Oliwia Stefanowska z SP w Czaszynie oraz Alan Łęga z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu.

Wśród wychowanków specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych pierwsze miejsce zajął Kacper Malara ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole, drugie – Kamila Kruszczyńska, a trzecie – Jakub Zieliński, oboje także z SOSW w Kole. Wyróżnienia wręczono też wychowankom kolskiego SOSW, Monice Kraszewskiej oraz Sławomirowi Korytowskiemu.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here