Łatwiej było zdobyć Rysy czy Giewont? Uczestnicy akcji charytatywnej „Od Helu po Halny” opowiedzieli o swoich wrażeniach i przeżyciach z biegu [WIDEO]

0
328
W czwartek, 21 czerwca br., po 885 km zmagań, zdobyli Giewont i zakończyli II bieg „Od Helu po Halny”. Mowa o pięciu uczestnikach II edycji charytatywnej akcji Fundacji HA HA: Marku Frontczaku, Radosławie Małeckim, Jarosławie Kawce, Zbigniewie Jamroziku oraz Arturze Andrzejewskim.
Pomimo zakończenia biegu akcja zbierania funduszy dla dzieci chorych na nowotwory nadal trwa, a wszystkie zgromadzone środki zostaną przeznaczone na potrzeby hospicjum Alma Spei w Krakowie, choć nie tylko. Jaka placówka także otrzyma pomoc, a także o tym, czy łatwiej było zdobyć Rysy, czy Giewont, jak biegacze byli witani na trasie, co było najtrudniejsze i co im najgłębiej zapadło w pamięć, opowiedzieli kilka dni temu podczas spotkania.
Pięciu bohaterów podzieliło się z nami swoimi wrażeniami i przeżyciami z przygotowań do biegu oraz z jego trasy. Podobnie jak rok temu, opowiadali barwie, dowcipnie i ciekawie… Poniżej nagranie. Zapraszamy do obejrzenia.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here