Kwota jest imponująca! 121.324,15 zł. Brawo mieszkańcy Koła!

0
369

To wspaniała wiadomość, która świadczy o tym, że kolanie mają gorące serca. Kwota zebrana podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest imponująca. Rekord został pobity i to nie drobną kwotą, ale ponad 20 tysiącami złotych. Przypomnijmy, w roku ubiegłym mieszkańcy naszego miasta do puszek i podczas aukcji przekazali 96.105,62 zł. W tym okazali się jeszcze hojniejsi. Tegoroczny wynik to 121.324,15 zł! Dokładne informacje odnośnie wylicytowanych gadżetów oraz kwot, za jakie zostały sprzedane publikuje kolski sztab na swoim profilu na FB. Ogólna suma z licytacji to 16 795 zł!

https://www.facebook.com/WOSPKolo/

Cieszymy się bardzo, że płyta Budki Suflera z 1984 roku z autografem Krzysztofa Cugowskiego oddana na licytację przez portal okrągłemiasto.pl znalazła nową właścicielkę. Dziękujemy Pani, która ją kupiła za 170 zł. Życzymy miłych wrażeń podczas odsłuchiwania starego winylu i serdecznie pozdrawiamy.

Wielki żal jednak i ogromny smutek, że radość z niesienia dobra musiała zderzyć się z cierpieniem i ogromem tragedii w związku z atakiem na prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, w konsekwencji którego poniósł śmierć.

Łączymy się w bólu z Najbliższymi prezydenta i całym Gdańskiem.