Kontynuowana jest budowa chodnika na ulicy Łąkowej w Kłodawie

0
24

Trwają prace związane z przebudową chodników wraz z infrastrukturą na odcinku ulicy Łąkowej w Kłodawie. Przedsięwzięcie jest kontynuacją zeszłorocznych działań związanych z przebudową chodnika po północnej stronie ulicy.

W ramach zadania przebudowany zostanie chodnik po stronie południowej jezdni, czyli idąc od ulicy Dąbskiej po lewej jej stronie. W zakresie prac znajduje się powstanie 314 mkw. nawierzchni oraz odnowienie zjazdów o powierzchni 139 mkw. Uporządkowane zostaną także elementy odwodnienia oraz ułożona warstwa wyrównująca betonem asfaltowym na istniejącej nawierzchni ulicy o powierzchni 1 195 mkw. do skrzyżowania z ulicą Powstańców Wielkopolskich.

Zadanie jest realizowane przez Powiatowy Zarząd Dróg w Kole, dzięki współpracy kłodawskiego samorządu z Powiatem Kolskim w proporcji 50:50 procent kosztów.

źródło i zdjęcie: Urząd Miasta i Gminy Kłodawa

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here