Koncert wigilijny online. Organizatorzy i kolscy artyści zapraszają!

0
118

W tym trudnym dla wszystkich czasie nasi lokalni artyści nie mogą zaprezentować na żywo w tradycyjnej scenicznej formie swojego świątecznego programu artystycznego. W zamian proponują wyjątkowy koncert w formie online, który będzie można obejrzeć bez wychodzenia z domu.

Za kilka dni na stronach internetowych Miejskiego Domu Kultury i Urzędu Miejskiego w Kole opublikowany zostanie link, który w wigilijny wieczór, 24 grudnia, o godz. 20.00, przeniesie Państwa do sali widowiskowej MDK-u, skąd emitowany będzie koncert „Śpiewajcie i grajcie Mu” w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP w Kole oraz zespołu Sonatka z SP nr 3. Słowem, z publicznością przed monitorami, dzielić się z będzie Agata Dziedziczak, a burmistrz Koła, który objął wydarzenie swoim honorowym patronatem, skieruje do oglądających życzenia.

Organizatorzy zapraszamy przed monitory.

źródło i plakat: MDK w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here