Kolski Sztab WOŚP zawiązany! Czeka na wolontariuszy i darczyńców

0
124
66116_20_28finalwosp2020_zaglowki_podglad

Pod hasłem „Wiatr w żagle”, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej, za nieco ponad 2 miesiąca grać będzie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jej 28. edycja służyć będzie zakupowi najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

WOŚP zagra 12 stycznia 2020 roku. Finał odbędzie się także w naszym mieście, gdzie właśnie zawiązał się Kolski Sztab WOŚP. Zgodnie ze zwyczajem utworzony został przy Komendzie Hufca ZHP Koło, z siedzibą przy ulicy Bliznej 45, a jego szefem ponownie został Lech Brzeziński.

Już od jutra, tj. 5 listopada br., kandydaci na wolontariuszy mogą zgłaszać się po ankiety. Można je uzyskać w harcówce, w poniedziałki, środy i piątki, w godzinach od 9.00 do 13.00 oraz we wtorki i czwartki, od 9.00 do 17.00. Zgłaszać się mogą także darczyńcy, którzy chcieliby przeznaczyć gadżety do licytacji.

źródło: UM w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here