Kolska SP nr 3 w krajowym etapie konkursu SKO! Ma szansę na wysoką nagrodę!

0
188

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole należy do najlepszych i najaktywniejszych placówek uczestniczących w programie SKO. Dotychczas wielokrotnie zdobywała nagrody, ale tym razem odnotowała wyjątkowy sukces. Właśnie opublikowana została lista zwycięzców regionalnego etapu Konkursu dla SKO, w którym kolska placówka otrzymała nagrodę I stopnia w wysokości 3.000 zł i po raz pierwszy znalazła się w etapie krajowym. A to oznacza, że SP nr 3 ma szansę na wysoką nagrodę. Opiekunami SKO SP 3 w Kole są Grażyna Trocińska oraz Ewelina Kicińska.

Co roku PKO Bank Polski nagradza najaktywniejsze szkoły uczestniczące w programie SKO. Konkurs dla SKO to możliwość dla kilkuset szkół podstawowych na zdobycie atrakcyjnych nagród finansowych. Wystarczyło wykazać się aktywnością, pomysłowością i przedsiębiorczością w ramach programu edukacyjnego Szkolnych Kas Oszczędności.

W etapie regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności nagrody finansowe I, II i III stopnia – odpowiednio 3.000 zł, 2.000 zł i 1.000 zł, zdobyło 361 placówek. Następnie 11 szkół przeszło do etapu krajowego, gdzie rywalizować będą o jeszcze większe gratyfikacje finansowe.

W etapie krajowym zostaną przyznane trzy nagrody za zajęcie miejsc od I do III. Ich wysokość to: 20.000 zł za zajęcie I miejsca, 15.000 zł – za zajęcie II miejsca oraz 10.000 zł za III miejsce. Dodatkowo, po głosowaniu internautów, przyznana zostanie jedna nagroda w kwocie 10.000 zł.

Życzymy zatem powodzenia Szkole Podstawowej nr 3 w Kole, która ma możliwość uzyskania wysokiego bonusu.

źródło: Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole