Kolska pływalnia zaprasza. W ofercie wyjątkowa promocja!

0
432

W okresie wakacyjnym, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia br., Pływalnia Miejska w Kole będzie czynna w godzinach 9.00 – 21.00. Ostatnie wejście na basen przy zakupie biletu 40- minutowego odbywa się do godz. 20.20, biletu 70-minutowego – do godz. 19.50, a 100-minutowego – do godz. 19.20.

Dyrekcja pływalni poinformuje także, że na okres wakacyjny została przygotowana specjalna oferta dla dzieci, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz studentów do 25. roku życia do spędzenia czasu na naszej pływalni. Do nabycia jest bilet 70-minutowy w wyjątkowo promocyjnej cenie 5 zł za okazaniem ważnej legitymacji.

Przy okazji kierownictwo obiektu przypomina, że dzieci poniżej 13. roku życia mogą skorzystać z pływalni jedynie pod nadzorem pełnoletniego opiekuna.

źródło: Pływalnia Miejska w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here