Kolska pływalnia poszukuje ratownika. Trwa nabór na wolne miejsce pracy!

0
121

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole ogłasza nabór na wolne stanowisko ratownik wodny. Wszyscy, którzy chcieliby dołączyć do zespołu i sprawdzić, jak łączymy pasję z wykonywaniem obowiązków, proszeni są o przesłanie swojej aplikacji na adres: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, ul. Kolejowa 7, 62-600 Koło lub email: basen@kolo.pl wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Od kandydatów oczekiwane są: uprawnienia ratownika wodnego, aktualny certyfikat KPP, wysoka kultura osobista, rzetelność i zaangażowanie, gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy, dyspozycyjność, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, oświadczenie o niekaralności.

Szczegóły ogłoszenia znajdują się na: http://bip.mosir.kolo.pl/oferty-pracy-w-mosir

źródło: MOSiR w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here