Kolscy policjanci i mieszkańcy powiatu dziś oddali ponad 12 litrów krwi

0
206

Funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kole oraz mieszkańcy powiatu kolskiego podzielili się najcenniejszym życiodajnym lekiem, czyli swoją krwią. Podczas akcji krwiodawstwa zorganizowanej przez kolskich stróżów prawa pod hasłem „Krew dla życia” udział wzięło kilkadziesiąt osób.

Przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kole, dziś, tj. 22 lutego br., odbyła się akcja krwiodawstwa zorganizowana przez kolskich policjantów oraz pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu. Policjanci i pracownicy kolskiej komendy, oddając dzisiaj krew, przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Krew dla życia”. Szlachetna akcja policjantów spotkała się także z pozytywnym odzewem wśród mieszkańców powiatu kolskiego, którzy również postanowili podzielić się swoją krwią z potrzebującymi. Łącznie zebrano ponad 12 litrów krwi.

źródło i zdjęcia: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here