Kolejne utrudnienia na autostradowym węźle Koło

0
433
Kolejne utrudnienia na autostradowym węźle Koło

 Kolejne utrudnienia na autostradowym węźle Koło. Do 28 lipca kierowcy udający się A2 w kierunku Warszawy nie będą mogli wjechać na autostradę na węźle Koło. Do tego dnia niemożliwy będzie również zjazd dla podróżujących od strony Poznania. To skutek kolejnego etapu prac remontowych nawierzchni autostradowej.

W czerwcu informowaliśmy naszych czytelników o remoncie nawierzchni na autostradzie A2. Wówczas przekazywaliśmy wiadomość, że w związku z tym zamknięty był wjazd z węzła Koło w stronę Poznania i brak było zjazdu na węzeł Koło dla podróżujących od strony Warszawy.

Od 2 lipca br. trwa kolejny etap robót, który potrwa do 28 lipca. Tym razem jednak z powodu prac drogowych na niemal 5-kilometrowym odcinku między węzłami Konin Wschód a Dąbie zamknięta jest jezdnia w kierunku Warszawy. Obowiązuje ruch dwukierunkowy jezdnią północną.

To ważna wiadomość dla wszystkich, którzy chcą z Koła autostradą dostać się do stolicy. Aktualnie z węzła Koło nie ma wjazdu w kierunku Warszawy, a zmotoryzowani wracający z Poznania nie mają możliwości zjazdu na węźle Koło. Kierowcy zmuszeni są korzystać z innych, najbliżej położonych węzłów.