Kolejne aresztowanie za narkotyki. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia

1
339

Kolscy kryminalni zatrzymali 24-letniego mieszkańca Koła podejrzanego o przestępczość narkotykową. Mężczyzna posiadał w zamieszkiwanym lokalu prawie 100 gram marihuany oraz 200 gram tzw. dopalaczy.

Kolscy kryminalni, w środę, 28 lutego br., weszli do jednego z mieszkań na terenie Koła. Podejrzewali, że mogą znajdować się w nim substancje, których posiadania jest zabronione. W wyniku przeprowadzonego przeszukania funkcjonariusze znaleźli prawie 100 gram suszu koloru brunatnozielonego oraz 200 gram białego proszku. Badania laboratoryjne wykazały, że susz jest marihuaną, a biały proszek – środkiem zastępczym – dopalaczem.

Zakwestionowane substancje przekazano do Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w celu dokładnego zbadania ich składu. Szacuje się, że taka ilość marihuany jest wystarczająca do odurzenia około 317 osób. W wyniku przeprowadzonych działań zatrzymany został 24-letni mieszkaniec Koła, który był już wcześniej notowany za przestępstwa. Dzisiaj na wniosek Policji, Sąd Rejonowy w Kole aresztował mężczyznę na dwa miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków kolaninowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło i zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here