KMO „Kolska Wyspa” zwycięzcą w konkursie na najaktywniejszy Klub Młodego Odkrywcy w Wielkopolsce!

0
135

Rozstrzygnięty został konkurs pod hasłem „Najaktywniejszy Klub Młodego Odkrywcy w Wielkopolsce”. Pierwsze miejsce zajął w nim Klub Młodych Odkrywców „Kolska Wyspa” w Szkole Podstawowej nr 2 w Kole im. A. Mickiewicza, którego opiekunem jest Michał Kazimierczak.

Organizatorem konkursu jest Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu. CWRKDiZ w Kaliszu jest Partnerem Regionalnym Programu Klub Młodego Odkrywcy (KMO). Program KMO jest koordynowany przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, a konkurs odbywa się w ramach projektu pod nazwą „Eksperymentujmy – propagowanie idei Klubów Młodych Odkrywców w Wielkopolsce”, dofinansowanego przez Centrum Nauki Kopernik.

Rywalizacja odbyła się online. Prace konkursowe, tj. krótkie filmy przedstawiające działania Klubu Młodych Odkrywców można było zgłaszać i przesyłać do organizatora w terminie od 2 kwietnia 2021 do 10 maja 2021 r.

W podsumowaniu, razem z ogłoszeniem wyników organizatorzy zaznaczyli, że zgłoszone do konkursu filmy przedstawiały duże zaangażowanie i chęć jak najlepszego prowadzenia Klubów Młodych Odkrywców.

źródło: CWRKDiZ w Kaliszu

Więcej na : http://www.cwrkdiz.kalisz.pl/aktualnosci/685-konkurs-najaktywniejszy-klub-mlodych-odkrywcow-w-wielkopolsce.html

Więcej o KMO „Kolska Wyspa”: TUTAJ