Klub z kłodawskiej „dwójki” najlepszy w Polsce!

0
258

Klub z kłodawskiej „dwójki” najlepszy w Polsce!

Klub z kłodawskiej „dwójki” najlepszy w Polsce!. Szkolny Klub Bezpieczeństwa BIMED, działający przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kłodawie, okazał się najbardziej aktywnym i efektywnym klubem bezpieczeństwa w Polsce. W nagrodę za licznie podejmowane działania otrzymał miasteczko ruchu drogowego.

Corocznie Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym oraz firma Renault Polska organizują konkurs. Na najbardziej aktywny i efektywny klub bezpieczeństwa w Polsce. Celem tegorocznego konkursu było nagrodzenie klubu. Który w roku szkolnym 2016/2017 podjął najwięcej działań realnie podnoszących bezpieczeństwo drogowe w najbliższym otoczeniu. Najlepszym w tej edycji okazał się Szkolny Klub Bezpieczeństwa BIMED, działający przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kłodawie. Opiekunem klubu i inicjatorem działań jest Małgorzata Siwińska.

Uroczyste wręczenie nagrody głównej — miasteczka ruchu drogowego, ufundowanego przez Renault Polska, nastąpiło — w obecności władz miasta, policji, straży miejskiej. Oraz rodziców i uczniów. Organizatorzy przygotowali również prezenty dla członków klubu.

Klub istnieje od 2013 roku i przez cały czas działa efektywnie i kreatywnie. Organizując szereg ciekawych, czasami niezwykłych działań propagujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie naszego miasta. Wspólnie z policją i strażą miejską dba o bezpieczną drogę do szkoły. Ale też wspiera codzienną troskę o bezpieczeństwo uczniów na terenie szkoły. Przez kilka dni uczniowie, rodzice i odwiedzający szkołę goście mogli zwiedzić miasteczko, a nawet włączyć się do ruchu drogowego, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

źródło i zdjęcia: SP nr 2 w Kłodawi

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here