KHBC sp. z o.o. w Straszkowie Laureatem Diamentowej Statuetki Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2017

0
555
Zakończyła się XX edycja programu promującego etykę w biznesie „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Laureatów certyfikacji i zdobywców nagród zaprezentowano 24 listopada podczas uroczystej gali w warszawskim EXPO XXI. List gratulacyjny skierowany do laureatów przekazał prezydent Andrzej Duda.
Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego sp. z o.o. w Straszkowie została Laureatem Diamentowej Statuetki Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2017. Nagrodę odebrał prezes spółki KHBC, Grzegorz Fiałkowski.
Ideą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne. Program jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej, a jego organizatorem jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.
źródło i zdjęcie: KHBC sp. z o.o. w Straszkowie

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here