„KARĆMA” na początek sezonu

0
59
116282511_3059555034098768_3405135535765338671_o

W Miejskim Domu Kultury artystyczny sezon muzyczny rozpocznie się 22 sierpnia br. Zainicjują go lokalni muzycy i wokaliści występujący jako zespół „KARĆMA”. Nazwiska osób, które wspólnie wypracowały wyjątkowy repertuar, znane są kolskiej publiczności z realizowanych w Kole wielu projektów koncertowych. Zaproszenie dedykowane jest tym, którzy cenią sobie dobrą muzykę i wspierają rozwój rodzimej twórczości. Pełna widownia, to podziękowanie i uznanie dla artystów i ich pasjonującej pracy, której efektami chcą się podzielić z publicznością.

Na scenie wystąpią Joanna Bałdyka – śpiew, Marek Opach – gitara, Andrzej Szymański – gitara basowa, Andrzej Trębacki – gitara akustyczna, Jacek Dziedziczak – gitara klasyczna, Mateusz Bagiński – perkusja oraz gościnnie zespołowi towarzyszyć będą Rafał Stegienta – saksofon i Krzysztof Lityński – trąbka.

Bilety w cenie 10 zł dostępne są w kasie kina. Artyści i organizatorzy zapraszają.

źródło: MDK w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here