Zawodnicy Oyama Karate znów na podium

0
108
0000

Młodzi zawodnicy Kolskiego Klubu Sportów Walki, w sobotę 12 października br., udanie rozpoczęli nowy sezon sportowy, zdobywając 9 medali w Pucharze Makroregionu Północno-Centralnego Oyama Polskiej Federacji Karate w Kata i Kumite. Areną zmagań była hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Kłodawie, a organizatorem imprezy Turkowski Klub Karate wraz z Urzędem Miasta i Gminy w Kłodawie i Szkołą Podstawową nr 1 w Kłodawie. Do udziału w zawodach zgłosiło się 110 zawodników z ośrodków Karate Oyama w Bydgoszczy, Łodzi, Legionowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Koła, Konina, Poznania, Ślesina, Kłodawy, Turku, Rychwała, Grodźca, Dąbia i Przedcza.

W składzie reprezentacji sensei Krzysztofa Wojewody znaleźli się: Maja Niżewska – 1. miejsce Kata i 1. miejsce Kumite, Maria Wasielewska – 1. miejsce Kata i 3. miejsce Kata Kobudo, Adam Waberski – 1. miejsce Kumite, Patryk Czupryński – 1. miejsce Kumite, Bartosz Nowakowski – 2. miejsce Kumite, Mateusz Szostak – 3. miejsce Kata.

Hubert Kubiak – 3. miejsce Kata, Dorian Kubiak i Zuzann Supeł nie przebrnęli rundy eliminacyjnej. Start w imprezie wsparł kolski samorząd miejski.

źródło i zdjęcia: Kolski Klub Sportów Walki

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here