Już w niedzielę, 11 listopada, o… 19.18!

0
305
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole, przy współudziale Urzędu Miejskiego w Kole, Stowarzyszenia „Kolska Trójka” i Miejskiego Domu Kultury, z pomocą Państwowego Liceum Stuk Plastycznych w Kościelcu, Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kole i Zespołu Szkół Technicznych w Kole organizuje wyjątkowy koncert z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Odbędzie się on w niedzielę, 11 listopada br., a rozpoczęcie zaplanowano na godzinę… 19.18! Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialni są Helena Bartosik, Aleksandra Szacowna-Błaszczyk i Marcin Żyliński. Na scenie wystąpi cała plejada lokalnych artystów, również młodych, wielokrotnie oklaskiwanych na deskach kolskiego domu kultury.
Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa plakatów o tematyce niepodległościowej autorstwa uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Telewizja Kablowa SM w Kole, „Przegląd Kolski” oraz nasz portal.
Organizatorzy serdecznie zapraszają do licznego udziału w koncercie. Wstęp jest wolny.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here