Jubileuszowo… posprzątajmy Koło z „Malinową Mambą”! Zagłosuj, a potem przyjdź na „Akcję-Segregację”!

0
259

Malinowa Mamba” po raz kolejny podejmuje się organizacji akcji proekologicznej. Tradycją ubiegłych lat, członkowie stowarzyszenia planują sprzątanie terenów publicznych w ramach akcji „Sprzątanie Świata”. W tym roku będzie to jubileuszowa, 25. jej edycja, a upłynie pod hasłem „Akcja – Segregacja!”. Przedsięwzięcie odbędzie się w dniach od 21 do 23 września 2018, i zgodnie z tegorocznym mottem, w planach jest posegregowanie zebranych odpadów na tyle, na ile będzie to możliwe, przede wszystkim ze względu na ich stan.

Podobnie jak we wcześniejszych edycjach, „Malinowa Mamba” współpracuje z Urzędem Miasta w Kole, który zapewni worki i odbiór śmieci po akcji. Przy okazji jubileuszu organizatorzy zachęcają inne stowarzyszenia i instytucje do przyłączenia się lub przeprowadzenia własnych akcji.
W tym roku, chcąc uniknąć, dublowania w miejscach sprzątanych przez szkoły, np. Lasek komunalny przy ulicy Poniatowskiego lub tereny przyległe do ZSEA, padła propozycja, by o wybór lokalizacji zapytać mieszkańców Koła.

Stąd ankieta na fanpage’u Stowarzyszenia Malinowa Mamba, do której także zachęcamy. Głosować można do 15 września br. Można też zgłaszać własne propozycje innych miejsc, które – zdaniem internautów – wymagają interwencji.

https://www.facebook.com/StowarzyszenieMalinowaMamba/

źródło: Malinowa Mamba, zdjęcie: Facebook Stowarzyszenie Malinowa Mamba

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here