Jest więcej! Podczas kolskiego finału WOŚP zebraliśmy 125.700,89 zł!!!

0
97

Kolski Sztab WOŚP właśnie opublikował oficjalną i ostateczną kwotę zebraną przez nasze miasto podczas tegorocznego finału. To kwota 125.700,89 zł, czyli o ponad 4.000 zł wyższa niż pierwotnie sądzono!

Przypomnijmy. W tym roku kwestowało 185 wolontariuszy. Odbyła się także licytacja 121 gadżetów. Po przeliczeniu zgromadzonych pieniędzy, w niedzielę, 13 stycznia, okazało się, że na koncie jest 121.324,15 zł.

Ale to nie koniec. W piątek, 18 stycznia br., członkowie kolskiego sztabu udali się do siedziby fundacji Jurka Owsiaka w Warszawie, aby rozliczyć kolskie datki. Przekazali także zebraną obcą walutę. Po przeliczeniu było to 976,74 zł. W sumie ogólnej uwzględnić trzeba jeszcze 3.400 zł, zebrane z wpisowego do biegu „Policz się z cukrzycą”. Dlatego wynik tegorocznej kwesty jest wyższy, niż wszyscy sądzili.

Zatem podczas 27. Finału WOŚP zebraliśmy 125.700,89 zł! Dokładnie 24 stycznia sztab otrzymał taką informację z warszawskiej fundacji. Wkrótce przyjdzie pisemne rozliczenie zbiórki, a wtedy kolski sztab będzie mógł się rozwiązać. Teraz natomiast jego członkowie dziękują wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do tego sukcesu i dołożyły swój grosz do tego pięknego dzieła pomocy.

źródło: Kolski Sztab WOŚP

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here