Jedna osoba przewieziona do szpitala

0
516
n
n

Jedna osoba przewieziona do szpitala to skutek zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj, tj. 20 maja, w Bierzwiennej Długiej, w gminie Kłodawa.

Na drodze między Kłodawą a Bugajem, w miejscowości Bierzwienna Długa, wczoraj, tj. 20 maja, około godziny 15.00, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. Kierująca samochodem marki Renault Megane 48-letnia mieszkanka gminy Kłodawy, poruszająca się z Kłodawy w stronę miejscowości Bugaj, na prostym odcinku drogi, podczas manewru wyprzedzania, uderzyła w jadący w tym samym kierunku pojazd marki Opel Astra. Kierująca nim 37-letnia mieszkanka gminy Kłodawa wykonywała w tym czasie manewr skrętu w lewo do posesji. W tym samym momencie na drodze znajdował się trzeci samochód. Był to opel vectra, który poruszał się w tym samym kierunku, co astra i megane. Aby uniknąć zderzenia z nimi, kierujący vectrą, 28-leni mieszkaniec powiatu kutnowskiego, próbował skręcić w prawo, co ostatecznie zakończyło się wjazdem auta do przydrożnego rowu – poinformowała rzecznik KPP, st. sierż. Weronika Czyżewska.

Jedna osoba przewieziona do szpitala

Kierująca oplem astrą kobieta została przewieziona do szpitala. W tej chwili trwają czynności, które mają wskazać, kto przyczynił się do tego zdarzenia. Aktualnie zatem nie ma także kwalifikacji zdarzenia.

zdjęcia: OSP Kłodawa

Inne zdarzenia drogowe na terenie powiatu kolskiego

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here