Jakub Małecki jednym z pisarzy reprezentujących Polskę na Międzynarodowych Targach Książki w Abu Dhabi

0
164

Znany i ceniony autor powieści, pochodzący z Koła, Jakub Małecki jest jednym z polskich autorów, którzy aktualnie uczestniczą w 28. Międzynarodowych Targach Książki, odbywających w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wydarzenie to jest szczególne dla Polski, gdyż po raz pierwszy nasz kraj jest jego gościem honorowym.

Jakub Małecki uczestniczył w spotkaniu z dziennikarzami i czytelnikami odwiedzającymi targi książki w Abu Dhabi. Rozmowa dotyczyła całej twórczości i pisania ogólnie, a na stoisku polskiego Instytutu Książki promowane były trzy ostatnie jego tytuły: „Dygot”, „Ślady” i „Rdza”. O pisarzu obszerny artykuł ukazał się także w aktualnym wydaniu gazety targowej „Show Daily”.

Niebawem natomiast, na początku czerwca, Jakub Małecki przyjedzie do Koła. W siedzibie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej spotka się z miłośnikami swojej twórczości, zapewne zdradzi kilka ciekawostek i odpowie na pytania. Dokładną datę tej wizyty podamy niebawem.

zdjęcia: archiwum prywatne Jakuba Małeckiego

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here