Jak będą funkcjonować urzędy? Włodarze wszystkich gmin powiatu kolskiego informują i proszą mieszkańców

0
179
Pilne-3

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne włodarze wszystkich gmin powiatu kolskiego zwracają się do swoich mieszkańców w apelach i rozporządzeniach.

Komunikat Urzędu Gminy Chodów

Od 16 marca 2020 roku (od poniedziałku) drzwi wejściowe budynków Urzędu Gminy Chodów będą zamknięte.

Osoby, które będą chciały załatwić sprawę niecierpiącą zwłoki będą wpuszczane do budynku A, gdzie należy wpuszczającemu pracownikowi przedstawić powód przybycia. Do budynku B po przedstawieniu powodu przybycia w wejściu w budynku A, wejście tylko w sprawach niecierpiących zwłoki.

Zmiany obowiązują do odwołania. Wójt przeprasza za utrudnienia.

Komunikat wójta gminy Grzegorzew

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne i zminimalizowanie ewentualnych zagrożeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa zwracam się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy w Grzegorzewie. W sprawie załatwienia spraw proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 63 27 18 255 693 602 300 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: grzegw@grzegorzew.pl
wojt@grzegorzew.pl Płatności za odpady komunalne, podatki i inne opłaty proszę dokonywać za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub w placówkach obsługujących: z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na konto numer 44 8543 0000 2007 7000 0260 0028,
z tytułu opłaty skarbowej oraz podatków i opłat lokalnych na konto numer 40 8543 0000 2007 7000 0260 0003

Szanowni Państwo, apeluję o zrozumienie zaistniałej sytuacji i zastosowanie się do prośby.

Wójt Gminy Grzegorzew

Bożena Dominiak

Pozostałe komunikaty poniżej.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here