Izabela Trojanowska i Gabriel Fleszar gwiazdami jubileuszowego Dnia Gminy Babiak [FOTO]

0
401
Izabela Trojanowska i Gabriel Fleszar byli gwiazdami jubileuszowego XX Dnia Gminy Babiak. Zanim jednak wystąpili na plenerowej scenie przed Gminnym Ośrodkiem Kultury, od rana trwały rozgrywki sportowe. W turnieju piłki nożnej 12-minutowe mecze, systematem każdy z każdym, rozegrało pięć drużyn o bardzo oryginalnych nazwach. Ostatecznie z rywalizacji zwycięsko wyszedł zespół BbK Legends. Drugie miejsce zajęła ekipa Gentelmen, trzecie – Nie No Beka, czwarte – FC Berjo, a listę zamknął Babiak 21.

Wszystkie drużyny, tuż po otwarciu Dnia Gminy Babiak, z rąk wójta Wojciecha Chojnowskiego oraz sołtysa i radnego Pawła Drapińskiego, odebrały gratulacje i puchary. Trafiły one także do najlepszego bramkarza, Krystiana Trafnego oraz najskuteczniejszego strzelca, Sebastiana Sujewicza. Nagrody i dyplomy wręczono również zespołom rodzinnym, które wzięły udział w przygotowanych dla nich potyczkach.

Po tej części na scenę wkroczyła orkiestra dęta, a po niej młodzi artyści – zarówno solo jak i grupowo – i prezentacją własnego dorobku artystycznego bawili publiczność do koncertów gwiazd. Wieczór zwieńczyła zabawa z didżejem.

W czasie, gdy na scenie występowali wykonawcy, publiczność mogła delektować się daniami małej gastronomii, dzieci bawiły się w parku rozrywki, a ich rodzice mieli okazję wykazać się w konkurencjach siłowych i sprawnościowych. Nie brakło też konkursów dla najmłodszych, które też były nagradzane drobnymi nagrodami.

Poniżej galeria zdjęć z wczorajszej imprezy w Babiaku. Zapraszamy do obejrzenia.