IV Rodzinny Spacer Mikołajkowy w Brdowie

0
114

Młodzieżowy Klub Sportowy „Brdów” zorganizował IV Rodzinny Spacer Mikołajkowy. Był to czwarty i ostatni w tym roku nordic walking, zaliczany do Grand Prix Brdów 2017. W dzisiejszym, niedzielnym spacerze wzięło udział 56 osób, w tym 15 rodzin, co szczególnie cieszy organizatorów, tym bardziej, że najmłodszy uczestnik miał… 11 miesięcy!

Spacerowicze przeszli do szkółki leśnej w Kiejszach, gdzie przy ognisku zjedli pyszną zupę węgierską ufundowaną przez Nadleśnictwo Koło. Otrzymali też okolicznościowe pamiątkowe medale. Miłośnicy spacerów mieli także okazję obejrzeć eksponaty zgromadzone w izbie edukacyjnej, mieszczącej się na terenie szkółki leśnej. Na koniec wszyscy obecni zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Po przerwie i posiłku spacerowicze wrócili do Brdowa.

Była to ostatnia impreza MKS „Brdów” w tym roku. Zwycięzcy Grand Prix Brdów 2017 w Nordic Walking i Rajdach Rowerowych otrzymają drobne upominki.

źródło i zdjęcia: MKS „Brdów”

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here