Inwestycja w kolskim ZST. Akt erekcyjny wmurowany!

0
131

Na pamiątkę rozbudowy Zespołu Szkół Technicznych w Kole akt erekcyjny został podpisany przez zaproszonych gości, a następnie umieszczony w tubie i zamurowany. To historyczny dla szkoły moment, a przy tym kolejny etap w realizacji marzeń o obiekcie sportowym z prawdziwego zdarzenia. Spełnia się nasze marzenie o tym, by nasze obiekty sportowe zapewniały jak najlepsze warunki naszym uczniom. Cieszę się, że dziś będziecie państwo w tym wydarzeniu uczestniczyć – powiedziała dyrektor ZST w Kole Katarzyna Poronin, która powitała na uroczystości zaproszonych gości. Byli wśród nich m.in. poseł Leszek Galemba i wicewojewoda Aneta Niestrawska, a także powiatowi samorządowcy ze starostą Robertem Kropidłowskim na czele, przedsiębiorcy, wykonawcy prac, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie.

Zanim podpisany akt erekcyjny został wmurowany, tubę, w której został umieszczony oraz miejsce, gdzie tuba została złożona, poświęcił ks. kanonik Władysław Waszak.

O inwestycji, kosztach i dofinansowaniu czytaj więcej: Umowa podpisana. Rusza budowa sali sportowej przy ZST w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here