Informacja dla mieszkańców gminy Babiak ws. deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

0
47
babiak-1

W związku z trwająca akcją składania nowych deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi Urząd Gminy w Babiaku informuje, że jej złożenie odbywa się za pośrednictwem poczty na adres Urząd Gminy w Babiaku, ul. Plac Wolności 5, 62-620 Babiak, elektronicznie za pośrednictwem strony internetowej przy zachowaniu przepisów prawa (elektroniczny podpis kwalifikowany lub profil zaufany),

Z uwagi na zamknięcie Urzędu Gminy w Babiaku dla bezpośredniej obsługi klienta złożenie deklaracji może odbyć się również poprzez jej umieszczenie w specjalnej skrzynce podawczej zlokalizowanej w pobliżu wejścia do urzędu. Znajdują się tam również czyste druki deklaracji.

Urzędnicy przepraszają za utrudnienia wynikające z sytuacji, jednakże, dla ważności złożonego dokumentu, zgodnie z przepisami deklaracja przesłana elektronicznie powinna być opatrzona elektronicznym podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym.

Czytaj także: Urząd Gminy w Babiaku zamknięty dla interesantów

źródło: Urząd Gminy w Babiaku

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here