III Dyktando dla Dorosłych i Młodzieży w piątek, 22 marca!

0
125

To będzie już III Dyktando dla Dorosłych i Młodzieży. Wydarzenie odbędzie się w Kole w celu upamiętnienia 100. rocznicy urodzin i 30. rocznicy śmierci Stanisławy Fleszarowej-Muskat, powieściopisarki, poetki i publicystki, która wychowywała się w Kole, gdzie jej ojciec był kierownikiem szkoły, a później burmistrzem.

Organizatorem dyktanda jest Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole, a honorowym patronatem wydarzenie objęli starosta kolski, Robert Kropidłowski oraz burmistrz Koła, Krzysztof Witkowski.

Dyktando skierowane jest do mieszkańców Koła i powiatu kolskiego, którzy ukończyli 16 lat. Liczba uczestników jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Dyktando odbędzie się w piątek, 22 marca, o godzinie 10.00, w sali sesyjnej kolskiego ratusza. Prace konkursowe zostaną ocenione przez jury, powołane przez organizatora, w ciągu 7 dni od napisania dyktanda. Uroczyste wręczenie nagród natomiast odbędzie się 9 maja 2019 br., w Dniu Bibliotekarza i Bibliotek.

Regulamin dostępny jest na: http://www.biblioteka-kolo.pl/?p=15650

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here