II Niebieski Charytatywny Maraton Zumby, w sobotę, 23 marca br.!

0
191

Rodzice działający przy Stowarzyszeniu „Autyzm i My” serdecznie zapraszają na II Niebieski Charytatywny Maraton Zumby. Impreza odbędzie się 23 marca br., w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kole.

Swoją obecnością organizatorów oraz uczestników zaszczycą instruktorzy: Krzysztof Lewandowski, Ilona Jewczak-Skórka, Jacek Roszak, Ewa Krowiak, Mateusz Szafrański, Miłka Stępień, Marek Ciećwierz i Oliwia Kurtas. Zebrane fundusze w całości zostaną przekazane Stowarzyszeniu „Autyzm i My i przeznaczone na m. in. na dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego, szkolenia dla rodziców i terapeutów, terapię dzieci.

Stowarzyszenie „Autyzm i My” prowadzi spotkania grupy wsparcia, na których rodzice wymieniają się doświadczeniami z bycia rodzicem dziecka z autyzmem. Organizuje turnusy rehabilitacyjne, warsztaty, oraz szkolenia dla rodziców i terapeutów.

źródło: Stowarzyszenie „Autyzm i My”

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here