Grand Prix Wielkopolski w koszykówce 3×3 Koło 2018 za nami [FOTO]

0
379

19 drużyn – 14 w kategorii open mężczyzn oraz 5 w kategorii U-16 chłopców – stanęło do rywalizacji podczas przeprowadzonego dziś Grand Prix Wielkopolski w koszykówce 3×3. W tym roku do Koła przyjechały zespoły z Wrocławia, Warszawy, Kutna, Poznania, Otwocka, Zelowa, Kraszewic i Goleniowa. Nie brakło również reprezentantów gospodarzy. Turniej był formą eliminacji cyklu rozgrywkowego w ramach Grand Prix Wielkopolski 2018 w kategorii open mężczyzn oraz finałową w kategorii U-16 chłopców.

Na placu przy ulicy Prusa mecze toczyły się do późnego popołudnia. W kategorii open mężczyzn zwycięsko wyszli z nich Rezerwowi Kutno, którzy w finale pokonali 71 Zrób Salut Wrocław. Natomiast w pojedynku o trzecie miejsce Ku Chwale Zelów uległo Coco Jambo DALK.PL Wrocław.

W kategorii U-16 chłopców w turnieju triumfowała drużyna Street Kings z Gniezna. Drugie miejsce wywalczyła ekipa Basket 3×3 Kraszewice. Mecz o trzecie miejsce wygrał KS Play Basket, również z Kraszewic, a czwarta pozycja przypadła drużynie Igor Bulls z Koła.