Grand Prix Koła 2019! Znamy triumfatorów! [FOTO]

0
404
DSC
DSC

Grand Prix Koła 2019 za nami! Dziś odbył się czwarty i ostatni bieg z cyklu. O puchar prezesa firmy Wood-Mizer walczyło 200 uczestników, w tym 151 biegaczy i 49 miłośników nordic walking. Wszystkich powitał prezes Robert Bagiński, życząc świetnych wyników, a potem, wraz z dyrektorem MOSiR-u, Jarosławem Kawką dali sygnał do rozpoczęcia rywalizacji. Bieg odbył się na dystansie 10 km, a marsz był o połowę krótszy.

Piękna słoneczna aura nie była jednak wymarzoną dla uczestników. Warunki były trudne, ale wszyscy odliczyli się na linii mety. Zanim jednak Sławomir Bartosik oficjalnie podał wyniki, a statuetki, dyplomy i puchary powędrowały do najlepszych, prezes Robert Bagiński podziękował za piękną walkę na trasie i rozwagę ze względu na wyczerpujące warunki pogodowe oraz pogratulował zwycięzcom wyników, a organizatorom przygotowania wydarzenia.

Grand Prix Koła 2019 za nami! Znamy triumfatorów!

Potem pozostało już tylko wręczyć trofea. Najpierw dekorowani byli uczestnicy dzisiejszych zmagań. W biegu o puchar prezesa firmy Wood-Mizer, w kategorii kobiet, najlepsza była Michalina Walczak-Pecyna. Druga na mecie zameldowała się Marta Marszałek, a trzecia – Justyna Wałowska. Wśród mężczyzn znów triumfował Krzysztof Nowosielski. Za nim przybiegł Przemysław Majda, a trzeci był Mateusz Maroszczyk.

W chodzie z kijkami, w gronie kobiet, najszybciej dystans pokonała Kamila Kolberg. Druga była Sylwia Miszczak, a na trzecim stopniu podium stanęła Małgorzata Szlachta-Panek.

Dzisiejszą klasyfikację zespołową wygrał Wood-Mizer, przed No Name Team i ekipą Koło Biega.

Tegoroczną edycję Grand Prix Koła zwieńczyła dekoracja najlepszych zawodników. W biegu, wśród kobiet, najlepsze wyniki odnotowała Michalina Walczak-Pecyna. Srebro stało się udziałem Justyny Wałowskiej, a brąz – Marty Marszałek. W kategorii kobiet zwyciężył Krzysztof Nowosielski. Na drugim stopniu podium stanął Mateusz Maroszczyk, a trzecim – Przemysław Majda.

W marszu, całą edycję, wygrała Kamila Kolberg. Za nią uplasowała się Sylwia Miszczak, a trzecia była Grażyna Tylak. Wśród panów zwyciężył Marcin Radomski. Drugi był Włodzimierz Remisz, a trzeci – Romuald Baranowski.

Szefowie firm oraz Stowarzyszenia Malinowa Mamba, którzy patronowali czterem wydarzeniom z cyklu, czyli dyrektor Geberit Produkcja Krzysztof Czeboćko, prezes Andre Abrasive Articles Robert Andre, prezes Wood-Mizera Robert Bagiński, prezes Malinowej Mamby Mariusz Kwarciński oraz dyrektor MOSiR-u Jarosław Kawka wręczyli także dyplomy najlepszym zawodniczkom i zawodnikom w poszczególnych kategoriach wiekowych. Finał natomiast stanowiło ogłoszenie zespołowych triumfatorów edycji 2019. Główne trofeum trafiło do drużyny Koło Biega. Odrobinę mniejszy puchar odebrali zawodnicy firmy Wood-Mizer, a z trzeciego cieszył się Geberit Team.

A na koniec wszystkich, ku ich uciesze, zmoczył… wystrzelony szampan!!!

Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

Czytaj także o poprzednich biegach z cyklu i nie tylko!

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here