Gminna Olimpiada Ekologiczna odbyła się w Kłodawie

0
67
Gminna Olimpiada Ekologiczna

Gminna Olimpiada Ekologiczna odbyła się w Kłodawie. Została przeprowadzona w dwóch grupach wiekowych: klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum i klasy VII-VIII. W rywalizacji udział wzięło 31 uczniów ze szkół w Kłodawie, Lubońku, Bierzwiennej Długiej, Górkach i Korzeczniku.

Na czym polegała Gminna Olimpiada Ekologiczna?

Uczestnicy mieli do rozwiązania test składający się z 30 pytań o różnym stopniu trudności. Jak się okazało, poziom bardzo wyrównany. Zarówno w I i II grupie wiekowej, w celu wyłonienia zwycięzców, przeprowadzono dogrywki.
W młodszej grupie pierwsze miejsce zajęła Maja Antosik ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kłodawie. Za nią uplasowała się Julia Bagińska ze Szkoły Podstawowej w Korzeczniku. Dodatkowo z trzeciej nagrody cieszyła się Julia Zimnicka ze Szkoły Podstawowej w Górkach. W drugiej grupie wiekowej pierwsze miejsce stało się udziałem Karoliny Tańskiej z SP w Lubońku, drugie – Anny Dobrowolskiej z SP w Korzeczniku, a trzecie – Marii Kubiak z SP w Bierzwiennej Długiej.
Laureaci i uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami. Wręczenia nagród i dyplomów dokonała wiceburmistrz Kłodawy Katarzyna Hamiga. Jak również złożyła również wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom podziękowania za udział w konkursie i wyrazy uznania za wysoki poziom wiedzy uczestników olimpiady.
Nad prawidłowym przebiegiem Olimpiady czuwali pracownicy UMiG w Kłodawie.

źródło i zdjęcia: UMiG w Kłodawie

Tu znajdziesz więcej informacji z Kłodawy

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here