Gmina Koło będzie miała swoją imprezę biegową

0
101
84695487_101782544745830_1659763611590983680_n

Gmina Koło będzie miała swoją imprezę biegową, bowiem do kilku cyklicznych wydarzeń, z których najważniejsze to Międzynarodowy Bieg Warciański oraz Grand Prix Koła, dołączy kolejne. Tym razem w roli organizatora wcielają się gmina Koło oraz Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Powierciu, które przy pomocy OSP w Powierciu oraz Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu, 3 maja br., przeprowadzą Biegową Majówkę w Powierciu.

Trwają przygotowania do wydarzenia. Szczegóły znane będą nieco później, ale wiadomo, że w ramach sportowej rywalizacji odbędzie się bieg na 8 km oraz marsz z kijami na dystansie 5 km.

Na pomysł organizacji sportowej imprezy, połączonej z rocznicowymi obchodami uchwalenia Konstytucji 3 maja, wpadła grupa biegaczy z Powiercia, która z pomysłem udała się do włodarza gminy Koło. Mariusz Rybczyński przyjął ją z aprobatą, a efektem działań są już zapisy chętnych. Na potrzeby wydarzenia utworzona została strona internetowa, gdzie będzie można śledzić aktualne informacje https://time4run.com.pl/imprezy/biegowa-majowka-w-powierciu/ 

Jest również profil na FB.

Pomysłodawcy oraz organizatorzy zapraszają miłośników biegania oraz nordic walkingu z całego powiatu kolskiego, i nie tylko, do wzięcia udziału w majowym wydarzeniu.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here