Gasili pożar w piwnicy domu w Karszewie i usuwali powalone drzewa

0
74

W środę, 12 lipca, strażacy gasili ogień, który pojawił się w piwnicy budynku mieszkalnego w Karszewie, w gminie Dąbie. Na szczęście, nikomu nic się nie stało, a mieszkańcy domu wyszli z niego przed przybyciem ratowników. Po ugaszeniu pożaru, ratownicy przewietrzyli pomieszczenia oraz sprawdzili, czy nie wydobywa się tlenek węgla i nigdzie nie pozostały zarzewia ognia. Prawdopodobną przyczyną pojawienia się płomieni był wyrzut żaru z pieca na składowany opał.

W ciągu minionych dni strażacy ugasili także 1 pożar trawy, a w związku z silnymi wiatrem oraz intensywnymi opadami deszczu 6 razy usuwali powalone drzewa, 3 razy interweniowali w przypadku zalanych posesji i raz z powodu naderwanego dachu. Raz ich wyjazd był spowodowany ogniem, który pojawił się w samochodzie zaparkowanym przy ulicy Włocławskiej w Kole, a kolejny raz interweniowali w Pomarzanach Fabrycznych z powodu pożaru siana w prasie rolniczej.

źródło: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here