Fotografie wykonane przez uczniów z Powiercia wyróżnione

0
258
DSC_0360

W maju br. Rada ds. Młodzieży przy Zarządzie Głównym Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie ogłosiła konkurs fotograficzny pt. „Wędkarska pasja w moim obiektywie”. Zgłoszonych zostało do niego 78 zdjęć wykonanych przez 33 uczestników, w tym 17 prac autorstwa 7 uczniów Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Powierciu.

Do półfinału zakwalifikowało się 35 prac, a wśród nich aż 6 z Powiercia. Do finału przeszło po 8 zdjęć w kategoriach wiekowych do lat 12 i 17.

W kategorii do lat 12 czwarte miejsce zajął Szymon Kupczyk, a w kategorii do lat 8 – Weronika Tęgos. W kategorii do lat 16 Patrycja Sochacka zajęła 6. miejsce. Pozostali uczestnicy, czyli Mateusz Kameduła, Agata Ostrowska, Natalia Ostrowska i Filip Łuczak otrzymali wyróżnienia.

Ponadto zdjęcia wykonane przez uczniów placówki z Powiercia były oceniane na szczeblu Koła PZW nr 12 w Powierciu oraz prezydium ZO PZW w Koninie, za które uczestnicy również otrzymali drobne upominki. Nagrody wręczył prezes Koła PZW nr 12 w Powierciu Jakub Kameduła wraz z opiekunem młodzieży szkolnej, Moniką Stachowską. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

źródło i zdjęcia: SP w Powierciu

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here