Finał VIII Charytatywnego Turnieju o Puchar Malinowej Mamby. Zebrali rekordową kwotę!

0
317

Rekordowa okazała się zbiórka środków podczas VIII Charytatywnego Turnieju o Puchar Malinowej Mamby, który odbył się 9 marca br. Stowarzyszenie poinformowało wszystkich darczyńców, ludzi dobrych serc i wolontariuszy, którzy byli zaangażowani w to wydarzenie, że uzbierana kwota wynosi 4678,44 zł.

Zgodnie z obietnicami, zgromadzoną pulę podwoić miała firma Wood-Mizer, doceniając w ten sposób starania wszystkich osób wpłacających pieniądze podczas turnieju oraz na zrzutka.pl. Jak się okazało, Wood-Mizer dołoży dodatkowe pieniądze ze swoich funduszy tak, aby finalnie suma zamknęła się okrągłymi 10 000 złotych. – Każdemu, kto przyczynił się do tej zbiórki, bardzo dziękujemy. Obecnie jesteśmy w trakcie konsultacji z przedstawicielami oddziału dziecięcego kolskiego szpitala, co jest potrzebne i ma zostać zakupione za uzbieraną kwotę – informują członkowie Malinowej Mamby, dodając, że o efekcie wszystkich działań, związanych z zakupami i przekazaniem darów, powiadomią w stosownym czasie.

Artykuł powiązany: Znów zagrali z myślą o dzieciach! VIII Charytatywny Turniej o Puchar Malinowej Mamby za nami

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here